Bio-D Aviváž s vůní jalovce a mořské řasy 1l

 

Bio-D aviváž koncentrovaná a účinná, pro máchání v ruce i v pračce. Hypoalergenní, vhodná i pro citlivou pokožku a alergiky. Příjemná vůně na bázi přírodních silic  (vůně jalovce a mořské řasy).

Dostupnost Momentálně nedostupné (2 ks)
108 Kč
   
Kód produktu 93
Značka Bio-D
Kategorie aviváž
 

Koncentrovaná a bezfosfátová  aviváž s vůní jalovce a mořské řasy. Jemně parfemovaná esenciálními oleji.Krásně voní, zjemňuje prádlo a redukuje statický náboj. Vyrobeno ze šetrných a ekologicky rozložitelných látek. Neobsahuje chlór, bělidla, umělá aromata ani fosfáty. Hypoalergenní, vhodná i pro citlivou pokožku. Bezpečná pro septik a domácí čističky.

Až pro 20 dávek praní.

 

Složení:Méně než 5% kationové povrchově aktivní látky, benzoát sodný, citrát sodný, emulgátor Laureth-7, koriandr setý, kmín římský, citroník obecný, pomeranč červený, citroník kyselý, rozmarýn lékařský, kajeput střídavolistý, borovice lesní

Distributor pro ČR: Inmedity s.r.o, Weisenthalova 958/2,Praha 5, 155 00, www.bio-d.cz, info@bio-d.czo-D

.ZNAČKA BIO-D

Bio-D je rodinná firma založená již v roce 1989 v britském Yorkshire, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Proces přípravy prostředků je založen na studeném míchání surovin, díky čemuž Bio-D minimalizuje spotřebu energií a zároveň emise CO2. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany.

Žádné z výrobků Bio-D neobsahují:  
fosfáty, enzymy, palmový olej, triklosan, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, umělé vůně ani umělá barviva.

Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

PODLÉHÁ DOHLEDU A SCHVÁLENÍ THE VEGAN SOCIETY, NATUREWATCH TRUST, BUAV (CRUELTY-FREE) A THE WORLD WILDLIFE FOUNDATION

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.