Bio-D Odstraňovač skvrn a desinfekce plenek 500g

 

Perete pleny? Pak tu máme unikátní přísadu do praní pro jemné odstranění skvrn a dezinfekci dětských plenek. Bez nutnosti převařování a bez chemie. Účinná při nízkých teplotách. Ideální pro jemnou dětskou pokožku. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
108 Kč
Kód produktu 96
Značka Bio-D
Kategorie odstaňovač skvrn
Položka byla vyprodána...
 

Bezfosfátový prostředek pro odstraňování skvrn a desinfekci dětských plen bez nutnosti převařování. Přísada pro namáčení prádla před praním v ruce i v pračce..Vyrobeno ze šetrných a ekologicky rozložitelných látek.. Neobsahuje chlór, bělidla, umělá aromata ani fosfáty. Hypoalergenní, vhodná i pro citlivou pokožku. Bezpečná pro septik a domácí čističky.

Až 33 pracích dávek (1 lžíce=15g prášku)

 

Složení:5-15% uhličitan sodný, peruhličitan sodný, organické sekvestrační činidlo. Méně než 5% aniontové povrchně aktivní látky, keloidy celulózy. 

Distributor pro ČR: Inmedity s.r.o, Weisenthalova 958/2,Praha 5, 155 00, www.bio-d.cz, info@bio-d.cz

ZNAČKA BIO-D

Bio-D je rodinná firma založená již v roce 1989 v britském Yorkshire, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Proces přípravy prostředků je založen na studeném míchání surovin, díky čemuž Bio-D minimalizuje spotřebu energií a zároveň emise CO2. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany.

Žádné z výrobků Bio-D neobsahují:  
fosfáty, enzymy, palmový olej, triklosan, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, umělé vůně ani umělá barviva.

Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

PODLÉHÁ DOHLEDU A SCHVÁLENÍ THE VEGAN SOCIETY, NATUREWATCH TRUST, BUAV (CRUELTY-FREE) A THE WORLD WILDLIFE FOUNDATION

 

Hmotnost 0.5 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.