Bio-D Prací gel bez vůně 1l

 

Šetrný k materiálům, ke kůži i k přírodě! Koncentrovaný a účinný, vhodný pro praní v ruce i v pračce. Rozpouští se okamžitě a funguje při teplotách již od 30°C. Ideální pro velmi jemné materiály. Nedráždivý, vhodný i pro alergiky. Až 25 dávek na litr. 

Dostupnost Momentálně nedostupné (2 ks)
169 Kč
   
Kód produktu 90
Značka Bio-D
Kategorie prací prostředky
 

Univerzální, koncentrovaný bezfosfátový tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, použitelný v pračce i pro ruční praní. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. 

Je účinný již od 30 °C, použitelný pro všechny prací teploty. 1 litr až pro 25 pracích dávek.

Gel je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Bez dráždivých enzymů (non-bio složení).

Vyrobený čistě z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné tenzidy, soli získané z kokosu nebo kyselina citrónová.

Vyprané prádlo má neutrální aroma, které doporučujeme vylepšit použitím Bio-D aviváže.

Bezpečný pro septik a domácí čističky.

Složení:5-15%: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová.

 Distributor pro ČR: Inmedity s.r.o, Weisenthalova 958/2,Praha 5, 155 00, www.bio-d.cz, info@bio-d.cz

ZNAČKA BIO-D

Bio-D je rodinná firma založená již v roce 1989 v britském Yorkshire, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Proces přípravy prostředků je založen na studeném míchání surovin, díky čemuž Bio-D minimalizuje spotřebu energií a zároveň emise CO2. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany.

Žádné z výrobků Bio-D neobsahují:  
fosfáty, enzymy, palmový olej, triklosan, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, umělé vůně ani umělá barviva.

Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

PODLÉHÁ DOHLEDU A SCHVÁLENÍ THE VEGAN SOCIETY, NATUREWATCH TRUST, BUAV (CRUELTY-FREE) A THE WORLD WILDLIFE FOUNDATION

 

Hmotnost 1 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.