Bio-D Prášek na praní 2kg

 

Chcete mít čisté prádlo i čistou přírodu? Zvolte tento vysoce účinný pro praní v ruce i v pračce (již od 30°C). Hypoalergenní, bez vůní. Neobsahuje fosfáty, dráždivé enzymy, zjasňovače, bělidla, chlór ani ropné deriváty. Až 33 pracích dávek .

Při praní v tvrdé vodě je vhodné přidat k prášku trochu jedlé sody ke změkčení vody.

Dostupnost Momentálně nedostupné
289 Kč
Kód produktu 87
Značka Bio-D
Kategorie prací prostředky
Položka byla vyprodána...
 
Bezfosfátový prací prášek pro praní v ruce i v pračce. Vyrobeno ze šetrných a ekologicky rozložitelných látek. Neobsahuje chlór, bělidla, umělá aromata ani fosfáty. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Bezpečný pro septik a domácí čističky.

2kg balení na 33 pracích cyklů.

Vyprané prádlo má neutrální aroma, které doporučujeme vylepšit použitím Bio-D aviváže.

Složení:15-30%: zeolit, soda. 5-15%: metakřemičitan sodný, peruhličitan sodný. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, rostlinné mýdlo, koloidy celulózy.

Distributor pro ČR: Inmedity s.r.o, Weisenthalova 958/2,Praha 5, 155 00, www.bio-d.cz, info@bio-d.cz

 

ZNAČKA BIO-D

Bio-D je rodinná firma založená již v roce 1989 v britském Yorkshire, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Proces přípravy prostředků je založen na studeném míchání surovin, díky čemuž Bio-D minimalizuje spotřebu energií a zároveň emise CO2. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany.

Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation.

Žádné z výrobků Bio-D neobsahují:  
fosfáty, enzymy, palmový olej, triklosan, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, umělé vůně ani umělá barviva.

Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

 

Hmotnost 2 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.