Praní

Špičková přírodní drogerie, šetrná k přírodě a vašemu zdraví. 100% z přírodních surovin. Vhodná pro miminka, děti a alergiky.Velmi účinná a ekonomická.

 
82
289182289

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • beliciprostredekaodstran Kód: 99
  Bio-D Bělící prostředek a odstraňovač skvrn 400g

  Bělící prostředek na bázi kyslíku, který účinně odstraňuje skvrny i zápach a zároveň má antibakteriální účinek. Účinný při nízkých teplotách. Ideální pro jemnou dětskou pokožku. Neobsahuje chlór ani enzymy.


  82 Kč
     
  Značka: Bio-D
 • odstarnovacskvrnadezin Kód: 96
  Bio-D Odstraňovač skvrn a desinfekce plenek 500g

  Perete pleny? Pak tu máme unikátní přísadu do praní pro jemné odstranění skvrn a dezinfekci dětských plenek. Bez nutnosti převařování a bez chemie. Účinná při nízkých teplotách. Ideální pro jemnou dětskou pokožku. 


  108 Kč
  Značka: Bio-D
 • avivaz Kód: 93
  Bio-D Aviváž s vůní jalovce a mořské řasy 1l

  Bio-D aviváž koncentrovaná a účinná, pro máchání v ruce i v pračce. Hypoalergenní, vhodná i pro citlivou pokožku a alergiky. Příjemná vůně na bázi přírodních silic  (vůně jalovce a mořské řasy).


  108 Kč
     
  Značka: Bio-D
 •  
 • tekutypracigel Kód: 90
  Bio-D Prací gel bez vůně 1l

  Šetrný k materiálům, ke kůži i k přírodě! Koncentrovaný a účinný, vhodný pro praní v ruce i v pračce. Rozpouští se okamžitě a funguje při teplotách již od 30°C. Ideální pro velmi jemné materiály. Nedráždivý, vhodný i pro alergiky. Až 25 dávek na litr. 


  169 Kč
     
  Značka: Bio-D
 • praseknaprani2 Kód: 87
  Bio-D Prášek na praní 2kg

  Chcete mít čisté prádlo i čistou přírodu? Zvolte tento vysoce účinný pro praní v ruce i v pračce (již od 30°C). Hypoalergenní, bez vůní. Neobsahuje fosfáty, dráždivé enzymy, zjasňovače, bělidla, chlór ani ropné deriváty. Až 33 pracích dávek .

  Při praní v tvrdé vodě je vhodné přidat k prášku trochu jedlé sody ke změkčení vody.


  289 Kč
  Značka: Bio-D

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.